צפו בסטוריז שלנו

עדיף שתוותרו

הנקניקייה של מקדונלד'ס היא כנראה המזון המזיק ביותר בנתב"ג

מוצר מפתה של מקדונלד'ס תוכלו למצוא בבלעדיות רק בטרמינל 1 בנתב"ג. מק נקניקיות. אולם בדיקת הערכים התזונתיים מגלה כי הנקניקייה שמושכת מבוגרים וילדים כאחד היא כנראה המזון המזיק ביותר שתוכלו לאכול בנתב"ג ועדיף להימנע ממנו.

לרשת מקדונלד'ס שני סניפים בנמל התעופה בן גוריון, כאשר בסניף שבטרמינל 1 מקדונלד'ס אינה מוכרת המבורגרים אלא רק מוצרי עוף לצד סדרת המק נקניקייה הבלעדית שכוללת 4 הצעות: נקניקיית עוף קלאסית עם קטשופ, חרדל, בצל וחמוצים ודאבל נקניקייה דומה ושתי הצעות שמותאמת לילדים – נקניקיית עוף ללא רטבים וחמוצים ודאבל נקניקייה דומה, כאשר עבור דאבל נקניקייה עם רטבים תצטרכו להגיד שלום לכ-720 קלוריות וגרמים רבים של סוכר ושומנים לא בריאים.

נקניקיות הן מאכל אהוב על ילדים ומבוגרים שקשה לוותר עליו. אך מעבר לקלוריות הגבוהות, הסוכרים, המלחים והשומנים שהופכים את המק נקניקיות לג'אנק פוד מזיק לבריאות, ישנם סיבות רבות נוספות להפסיק לאכול נקניקיות ולא רק של מקדונלד'ס.

הנקניקיות המתועשות לרוב עשויות מהחלקים האחרונים שנשארו בשרשרת הבשר וקשה להבין בדיוק אילו חלקי בשר, עצמות וציפורניים אפשר למצוא בעיסת הנקניקייה.

גם מחקרים רבים בעולם תומכים בנזקים של נקניקיות לבריאות והן סומנו כמזרזות סרטן, לוקימיית ילדים ומחלות נוספות.

גם הלב שלנו כנראה לא בנוי לנקניקייה ומחקר מקיף שנעשה בשבדיה גילה כי אכילת נקניקייה וחצי ביום כפילה את הסיכוי לבעיות בלב וזאת לאור השומן הרווי ושומני הטראנס המזיקים שנמצאים בנקניקייה.

רוצים עוד סיבות להפסיק לאכול נקניקיות?

מומלצי קריאה ↓

אתם אהבתם

רק תוכן
עדכני ומעניין בדיוק בשבילך

קראו גם